HAKKIMIZDA

Firmamız 2016 yılında YAYSANAT Çelik Yay İmalat Sanayii adı ile, Pendik/ İstanbul’da kurulmuştur.

Hedefimiz sektörde farklılığı yakalamak, kaliteden ödün vermeden üretim ve uygun fiyata satış yapmaktır.

İmalattan müşteriye teslime kadar olan süreci deneyimli ve tecrübeli kadrosuyla en iyi şekilde yönetmek amacındadır.

Ürünlerimiz müşterilerimizin istediği standartlardaki hammaddelerden (ISO/TS2500, DIN 17223, DIN 17224, EN ISO 10270),kalite standartlarına uygun olarak üretilir, kontrol ve test edilerek sevk edilir.

Yay imalat sektöründe hızla büyüyen firmamız, yaptığı kaliteli üretim ve satış sonrası hizmet sayesinde,sektöründe kendisine ciddi bir yer edinmiş bulunmaktadır.

YAYSANAT Çelik Yay,her geçen gün kendisini daha da geliştirerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,kaliteli üretim ve hizmet ilkesiyle,yatırımlarına ve üretimlerine kararlılıkla devam etmektedir

VİZYONUMUZ

Yay üretim sektöründe, ülkemizdeki tüm iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olan ürünlerin sağlayıcısı olmak ve sektöründe lider yay üretim firması olmak amacıyla üretim ve yatırımlarımıza kararlılıkla devam etmektir.

MİSYONUMUZ

Lider dünya markalarıyla iş ortağı olarak çalışmak, rekabet gücümüzü arttırmak ve iş ortaklarımızın tüm yay ihtiyaçlarını,onlara en iyi kalite ve lojistik hizmetini vererek karşılayan ana tedarik şirketi olmaktır.